Berndt Friberg harpälsglasyr i blått
2015-05-02
308806
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg, årsbokstav O, stengods, blå harpäsglasyr, signerad Friberg Gustavsberg G samt studiohanden, höjd ca 10,5 cm
Bruksslitage