Gösta Almgren skulptur

Gösta Almgren skulptur
Gösta Almgren skulptur
Gösta Almgren skulptur
Gösta Almgren skulptur
Gösta Almgren skulptur
Gösta Almgren skulptur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA ALMGREN (1888-1954): Porträtthuvud föreställande David Wallin, signerad och daterad Gösta Almgren 1926, patinerad gips, total höjd med sockel ca 50 cm

Skador

308807

2015-05-02