Yngve Berg tjurfäktare

Yngve Berg tjurfäktare
Yngve Berg tjurfäktare
Yngve Berg tjurfäktare
Yngve Berg tjurfäktare
Yngve Berg tjurfäktare
Yngve Berg tjurfäktare
Yngve Berg tjurfäktare
Yngve Berg tjurfäktare

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE BERG (1887-1963): (12) Tjurfäktning, delvis signerade Yngve, tuschlavering och etsning, 8x10,5 - 17x21-29x22 cm, oramade

Hål efter häftstift, fläckar

308812

2015-05-02