Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 3 st., porslin, 1900-tal, varav en märkt Royal DUX Germany, en annan märkt W, höjd ca 15,5-22,5 cm

Slitage, träflöjt saknas

308853

2015-05-06