Peter Kennedy

Peter Kennedy
Peter Kennedy
Peter Kennedy
Peter Kennedy
Peter Kennedy
Peter Kennedy

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER KENNEDY (Göteborg, samtida): I hamnen, signerad Kennedy, olja på duk, 53x52 cm

Ytfläckar

308874

2015-05-03