Mårten Andersson akvarell

Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Den heliga familjen eller dopet", signerad Mårten A, utförd 1957, akvarell/blandteknik, 45x18,5 cm, påskrift samt teckning av konstnären på baksidan

308886

2015-05-03