John Sten, Olja på duk

John Sten, Olja på duk
John Sten, Olja på duk
John Sten, Olja på duk
John Sten, Olja på duk

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

JOHN STEN (1879-1922): Sovande kvinna, signerad Sten, utförd omkring 1916 olja på duk, 60x70 cm

En version i akvarell finns i samlingarna på Hälsinglands museum

308898

2015-05-03