Buddhistisk figurin
2015-05-03
308934
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKULPTUR, lergods, troligen Japan 1900-tal, höjd ca 51 cm
Skador, lösa delar medföljer