Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKULPTUR, lergods, troligen Japan 1900-tal, höjd ca 51 cm
Skador, lösa delar medföljer
308934
2015-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här