Skålfat

Skålfat
Skålfat

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, snarlika, porslin, 1700-talets andra hälft, dekor i emaljfärger, diameter 27,5 cm

Skador, äldre lagningar

308943

2015-05-03