Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BRUNO MATHSSON, sideboard, Karl Mathsson, Värnamo 1960-70-tal, vitlackerat, dörrar i aluminium, bakom dörrar hyllor, höjd 72, 158 x 45 cm
Skador, slitage, ommålat
308949
2015-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här