Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm, oramad

308955

2015-05-03