Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Kajuta, signerad Zorn, utförd 1917, etsning, 29,8x19,6 cm, H&H 284
Gulnad
308959
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här