Anders Zorn Kajutan

Anders Zorn Kajutan
Anders Zorn Kajutan
Anders Zorn Kajutan
Anders Zorn Kajutan
Anders Zorn Kajutan
Anders Zorn Kajutan

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Kajuta, signerad Zorn, utförd 1917, etsning, 29,8x19,6 cm, H&H 284

Gulnad

308959

2015-06-03