Bronsföremål

Bronsföremål
Bronsföremål
Bronsföremål
Bronsföremål
Bronsföremål
Bronsföremål
Bronsföremål
Bronsföremål

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRONSER, 16 dlr, 1900-tal, bestående av: bl. a. vattenskopa med ställ, armband, oljelampa föreställande fågel, skål, spegel, beslag, varierande storlekar

Slitage och smärre skador

308969

2015-05-03