Bronsföremål
Klubbat för:
27 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BRONSER, 16 dlr, 1900-tal, bestående av: bl. a. vattenskopa med ställ, armband, oljelampa föreställande fågel, skål, spegel, beslag, varierande storlekar
Kuntoraportti
Slitage och smärre skador
308969
Päivämäärä:
2015-05-03