Hans Agne Jakobsson golvlampa skärm Jobs

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, golvlampa, 1900-tal, Markaryd, vitlackerad med mässingsdekor, skärm klädd med Jobs tyg "Pumpor natur", märkt HAJ Markaryd G45 undertill, höjd ca 132 cm,

Bruksslitage

308973

2015-05-03