Hans Agne Jakobsson golvlampa skärm Jobs
2015-05-03
308973
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, golvlampa, 1900-tal, Markaryd, vitlackerad med mässingsdekor, skärm klädd med Jobs tyg "Pumpor natur", märkt HAJ Markaryd G45 undertill, höjd ca 132 cm,
Bruksslitage