Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, byrå, 3 lådor, 1950-/ 60-tal, etikettmärkt undertill, höjd ca 70, 75x38 cm, nyckel finns
Bruksslitage
308974
2015-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här