Svenska Möbelfabrikerna teakbyrå

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, byrå, 3 lådor, 1950-/ 60-tal, etikettmärkt undertill, höjd ca 70, 75x38 cm, nyckel finns

Bruksslitage

308974

2015-05-03