Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TAKARMATUR, 1900-tal, 3 ljuspunkter, fomgjuten plast, stomme i mässing, höjd ca 37, diameter 48 cm
Slitage
308977
2015-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här