Anders Altzar oljemålning

Anders Altzar oljemålning
Anders Altzar oljemålning
Anders Altzar oljemålning
Anders Altzar oljemålning
Anders Altzar oljemålning
Anders Altzar oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS ALTZAR (1886-1939): Landskapsvy med gärdsgård, signerad och daterad -30, olja på duk, ca 47x60 cm

308985

2015-05-03