Röllakan signerad SN

Röllakan signerad SN
Röllakan signerad SN
Röllakan signerad SN
Röllakan signerad SN

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, rölakan, omkring 1900-talets mitt, signerad SN, geometriska mönster i olika gula, gröna och grå nyanser samt benvitt och brunt, ca 245x169 cm

Slitage

308988

2015-05-09