Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, rölakan, omkring 1900-talets mitt, signerad SN, geometriska mönster i olika gula, gröna och grå nyanser samt benvitt och brunt, ca 245x169 cm
Slitage
308988
2015-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här