Väggur John Holm
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, omkring 1900, urtavla märkt John Holm Stockholm, träskuren dekor, höjd ca 89 cm
Nyckel och pendel finns att avhämta vid Utlämningen, skador, slitage, lagningar
308992
2015-05-03