Väggur John Holm

Väggur John Holm
Väggur John Holm
Väggur John Holm
Väggur John Holm
Väggur John Holm
Väggur John Holm

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, omkring 1900, urtavla märkt John Holm Stockholm, träskuren dekor, höjd ca 89 cm

Nyckel och pendel finns att avhämta vid Utlämningen, skador, slitage, lagningar

308992

2015-05-03