Barglob 1900-tal

Barglob 1900-tal
Barglob 1900-tal
Barglob 1900-tal
Barglob 1900-tal
Barglob 1900-tal
Barglob 1900-tal
Barglob 1900-tal
Barglob 1900-tal
Barglob 1900-tal
Barglob 1900-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARGLOB, 1900-talets andra hälft, på hjultrissor, invändig inredning, höjd ca 90, diameter ca 60 cm

Blekt, bruksslitage

309002

2015-05-03