Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄGGPLÅTAR, 1 par, barockstil, 1900-talets första hälft, mässing och för 2 ljus vardera, höjd ca 52 cm
Slitage, ljusarmar och ljushållare med borrhål, en med lagning,
309009
2015-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här