Väggplåtar i mässing

Väggplåtar i mässing
Väggplåtar i mässing
Väggplåtar i mässing
Väggplåtar i mässing

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGPLÅTAR, 1 par, barockstil, 1900-talets första hälft, mässing och för 2 ljus vardera, höjd ca 52 cm

Slitage, ljusarmar och ljushållare med borrhål, en med lagning,

309009

2015-05-03