Matbord med klaffar mahogny

Matbord med klaffar mahogny
Matbord med klaffar mahogny
Matbord med klaffar mahogny
Matbord med klaffar mahogny
Matbord med klaffar mahogny
Matbord med klaffar mahogny
Matbord med klaffar mahogny
Matbord med klaffar mahogny

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, med klaffar, 1900-talets andra hälft, mahognyhöjd ca 74, 100x180 cm

Skivan med bruksslitage

309015

2015-05-04