Serveringsvagn Yngve Ekström
2015-05-04
309016
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, "Thea", design Yngve Ekström, 1960-tal, ek, höjd 64, 43x100 cm
Ytslitage