Serveringsvagn Yngve Ekström

Serveringsvagn Yngve Ekström
Serveringsvagn Yngve Ekström
Serveringsvagn Yngve Ekström
Serveringsvagn Yngve Ekström
Serveringsvagn Yngve Ekström
Serveringsvagn Yngve Ekström
Serveringsvagn Yngve Ekström
Serveringsvagn Yngve Ekström

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SERVERINGSVAGN, "Thea", design Yngve Ekström, 1960-tal, ek, höjd 64, 43x100 cm

Ytslitage

309016

2015-05-04