Soffa svenskt 1900-tal

Soffa svenskt 1900-tal
Soffa svenskt 1900-tal
Soffa svenskt 1900-tal
Soffa svenskt 1900-tal
Soffa svenskt 1900-tal
Soffa svenskt 1900-tal
Soffa svenskt 1900-tal
Soffa svenskt 1900-tal
Soffa svenskt 1900-tal
Soffa svenskt 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt Stjernmöbler Herrljunga Sweden, tresits, benvit klädsel, längd ca 198 cm, 2 kuddar och armlänskydd medföljer

Smärre fläck på bakstycket samt undertill på en sittdyna, bruksslitage

309019

2015-05-04