Soffa svenskt 1900-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt Stjernmöbler Herrljunga Sweden, tresits, benvit klädsel, längd ca 198 cm, 2 kuddar och armlänskydd medföljer
Smärre fläck på bakstycket samt undertill på en sittdyna, bruksslitage
309019
2015-05-04