Rullklaffsekretär Sverige

Rullklaffsekretär Sverige
Rullklaffsekretär Sverige
Rullklaffsekretär Sverige
Rullklaffsekretär Sverige
Rullklaffsekretär Sverige
Rullklaffsekretär Sverige
Rullklaffsekretär Sverige
Rullklaffsekretär Sverige

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RULLKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, tillverkad av Bröderna Gustafssons träindustri, utdragbar skrivskiva, höjd 98, 90x47 cm, nycklar finns

Bruksslitage

309020

2015-05-04