Fåtöljer, 1 par, 1940-tal

Fåtöljer, 1 par, 1940-tal
Fåtöljer, 1 par, 1940-tal
Fåtöljer, 1 par, 1940-tal
Fåtöljer, 1 par, 1940-tal
Fåtöljer, 1 par, 1940-tal
Fåtöljer, 1 par, 1940-tal
Fåtöljer, 1 par, 1940-tal
Fåtöljer, 1 par, 1940-tal
Fåtöljer, 1 par, 1940-tal
Fåtöljer, 1 par, 1940-tal

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1940-tal, bonad björk med listdekor, pärlspikad stoppad sits med gräddvit klädsel, djuphäftade knappar, höjd 92 cm, omklädda, smärre slitage

309021

2015-05-04