Karmstol i gustaviansk stil skinnklädd
2015-05-04
309025
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, svart skinnklädsel, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage