Matgrupp engelsk stil idegran
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATBORD, på pelarfot, på hjul, med 2 iläggsskivor, 2 KARMSTOLAR, 10 STOLAR, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, idegran, bordets höjd ca 76, 100xtotal längd ca 160+110 cm, 2 förlängningslister medföljer
Bruksslitage, 4 stolar med avvikande klädsel, bit tyg medföljer
309032
2015-05-04