Matgrupp engelsk stil idegran

Matgrupp engelsk stil idegran
Matgrupp engelsk stil idegran
Matgrupp engelsk stil idegran
Matgrupp engelsk stil idegran
Matgrupp engelsk stil idegran
Matgrupp engelsk stil idegran
Matgrupp engelsk stil idegran
Matgrupp engelsk stil idegran
Matgrupp engelsk stil idegran
Matgrupp engelsk stil idegran
Matgrupp engelsk stil idegran
Matgrupp engelsk stil idegran

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATBORD, på pelarfot, på hjul, med 2 iläggsskivor, 2 KARMSTOLAR, 10 STOLAR, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, idegran, bordets höjd ca 76, 100xtotal längd ca 160+110 cm, 2 förlängningslister medföljer

Bruksslitage, 4 stolar med avvikande klädsel, bit tyg medföljer

309032

2015-05-04