Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, nyrenässans, 1800-talets andra hälft, mahoghny med svärtade detaljer, pendeln i form av en jugendkvinna, höjd ca 97x39,5cm

skador, lösa delar

309047

2015-05-04