Golvur 17/1800-tal

Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

GOLVUR, 17/1800-tal, svartlackerat med kinesiserande dekor, urverk med en visare och klocka, tre lod och pendel, höjd 219 cm
nyckel finns på utlämningen

Kuntoraportti

slitage, smärre skador, kompletteringar

309051

Päivämäärä:

2015-05-08