Golvur 17/1800-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
GOLVUR, 17/1800-tal, svartlackerat med kinesiserande dekor, urverk med en visare och klocka, tre lod och pendel, höjd 219 cm
nyckel finns på utlämningen
Kuntoraportti
slitage, smärre skador, kompletteringar
309051
Päivämäärä:
2015-05-08