Per Adalbert 2 st

Per Adalbert 2 st
Per Adalbert 2 st
Per Adalbert 2 st
Per Adalbert 2 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER ADALBERT VON ROSEN (född 1953): (2 st) Abstrakta kompositioner, signerade Adalbert, numrerade 8/75, litografier, ca 79x55 cm vardera

309057

2015-05-04