Huggvärja

Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja
Huggvärja

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGGVÄRJA, svensk, m/1843 för underofficer vid flottan, längd 86 cm

slitage lagning

309063

2015-05-28