Lokor 1 par

Lokor 1 par
Lokor 1 par
Lokor 1 par
Lokor 1 par
Lokor 1 par
Lokor 1 par

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOKOR, 1 par, 1800-tal, möjligtvis Hälsingland, bemålade, träskuren dekor av bl.a. hästar, längd ca 64,5 resp 70 cm

Åldersrelaterat slitage, skador, en är kapad

309067

2015-05-04