Lokor 1 par
2015-05-04
309067
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LOKOR, 1 par, 1800-tal, möjligtvis Hälsingland, bemålade, träskuren dekor av bl.a. hästar, längd ca 64,5 resp 70 cm
Åldersrelaterat slitage, skador, en är kapad