Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Renaissance", draperi, formgivet 1913-19, rölakan, signerad MMF, tillverkat före 1942, 168 x 98 cm
mindre skador och slitage
309074
2015-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här