Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
HANDDUKAR, 8+6 st. oklippta, linne, 18/1900-tal, märkta d.M, ca 103x68, 60x90 cm
Fläckar, slitage, monogram- och initialer
309078
2015-05-16