Lucien Moretti oljemålning

Lucien Moretti oljemålning
Lucien Moretti oljemålning
Lucien Moretti oljemålning
Lucien Moretti oljemålning
Lucien Moretti oljemålning
Lucien Moretti oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LUCIEN PHILIPPE MORETTI (1922-2000): Flicka med rött hår, signerad L P Moretti, olja på duk, 27 x 22 cm

309088

2015-05-14