Afrikansk mask

Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask
Afrikansk mask

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MASK, Wee/Guere-Wobe, Elfenbenskusten, patinerat och bemålat trä, textil, nitar, kaurisnäckor, höjd 27 cm,
Proveniens: Inköpt av Max Willborg ca 1980

Skador, insektsangrepp

309090

2015-05-04