Bojan Kina

Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOJAN med lock, porslin, Kina, 1800-tal, underglasyr i blått, höjd 23 cm, träsockel medföljer

Glasyrskador

309092

2015-05-04