Vas Kina

Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina

Klubbat för:

900 SEK

1 000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, underglasyr i blått, höjd 37 cm

Omfattande lagningar

309097

2015-05-04