Gunnar Torhamn

Gunnar Torhamn
Gunnar Torhamn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Skiss: Modell i ateljé,
signerad och daterad Torhamn 31, blyerts, 20x12 cm

Veck, beskuren

309104

2015-05-04