Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Skiss: Modell i ateljé,
signerad och daterad Torhamn 31, blyerts, 20x12 cm
Veck, beskuren
309104
2015-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här