Prakturna Schierholz

Prakturna Schierholz
Prakturna Schierholz
Prakturna Schierholz
Prakturna Schierholz
Prakturna Schierholz
Prakturna Schierholz
Prakturna Schierholz
Prakturna Schierholz
Prakturna Schierholz
Prakturna Schierholz
Prakturna Schierholz
Prakturna Schierholz
Prakturna Schierholz
Prakturna Schierholz

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PRAKTURNA, med lock, porslin, 1900-talets första hälft, Schierholz, rik dekor av blommor, girlander med växter, två figuriner i form av kvinnor samt mytologisk scen, total höjd med sockel 58 cm

Nagg

309112

2015-05-04