Prakturna Schierholz
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PRAKTURNA, med lock, porslin, 1900-talets första hälft, Schierholz, rik dekor av blommor, girlander med växter, två figuriner i form av kvinnor samt mytologisk scen, total höjd med sockel 58 cm
Nagg
309112
2015-05-04