Leopold Fare
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LEOPOLD FARE (1926-1996): Fönsterstilleben, signerad och daterad Leopold Fare 51, olja på duk, 83x70 cm
Kuntoraportti
Färgbortfall
309141
Päivämäärä:
2015-05-04