Leopold Fare

Leopold Fare
Leopold Fare
Leopold Fare
Leopold Fare
Leopold Fare
Leopold Fare

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LEOPOLD FARE (1926-1996): Fönsterstilleben, signerad och daterad Leopold Fare 51, olja på duk, 83x70 cm

Kuntoraportti

Färgbortfall

309141

Päivämäärä:

2015-05-04