Bordsur Karl Johan

Bordsur Karl Johan
Bordsur Karl Johan
Bordsur Karl Johan
Bordsur Karl Johan
Bordsur Karl Johan
Bordsur Karl Johan
Bordsur Karl Johan
Bordsur Karl Johan

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSUR, Karl Johan, fanérat i mahogny, emaljerad urtavla med romerska siffror, rik dekor i mässing, 4 flankerande kolonnetter, höjd ca 55 cm, nyckel finns

Slitage, fanérskador

309143

2015-05-04