Ulf Trotzig litografi

Ulf Trotzig litografi
Ulf Trotzig litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF TROTZIG (1925-2013): Komposition i gult, signerad Trotzig, Vence 89, färglitografi, 50x70 cm

309151

2015-05-04