Kjell Jansson

Kjell Jansson
Kjell Jansson
Kjell Jansson
Kjell Jansson
Kjell Jansson
Kjell Jansson
Kjell Jansson
Kjell Jansson
Kjell Jansson
Kjell Jansson
Kjell Jansson
Kjell Jansson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL JANSSON (född 1949): Bananer (2), polerad resp grönpatinerad brons, signerade och numrerade KJ 22/50 resp 29/50, längd ca 22 cm

309166

2015-05-04