Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RAOUL LARCHE (Frankrike, 1860-1912) efter, 1900-tal, bordslampfot, förgylld metall, i form av kvinnofigur, stämplad Collection France, höjd 33 cm
Saknar el
309167
2015-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här